Naprawa tapicerki samochodowej

Zajmujemy się naprawą tapicerki samochodowej. Likwidujemy dziury, rysy, przetarcia, a także usuwamy plamy i przebarwienia. Mamy szeroki asortyment materiałów i skór, przez co bez problemu możemy dobrać je, tak by pasowały kolorem i fakturą do Państwa tapicerki. Wszystkie prace wykonujemy dokładnie i starannie. Odtwarzamy wzory na tapicerce.

Rodzaje uszkodzeń, które naprawiamy to:

  • wypalenia tapicerki skórzanej i materiałowej żarem papierosowym
  • przetarcia, dziury, pęknięcia oraz wyblaknięcia tapicerki skórzanej

 

Dzięki technologii SMART możliwa jest również regeneracja tapicerki skórzanej i materiałowej. Najczęstszymi defektami tapicerki skórzanej czy materiałowej są dziury powstałe poprzez wypalenie żarem papierosowym. Zajmujemy się też naprawą plastikowych elementów wnętrza samochodów.

 

Regeneracja tapicerki samochodowej

Przeprowadzamy także zabieg regeneracji tapicerki samochodowej, podczas którego likwidujemy ślady codziennej eksploatacji. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa renowacja i konserwacja tapicerki skórzanej. Odtworzymy lico skóry, czyli warstwę odpowiedzialną za jej kolor, poprzez naniesienie precyzyjnie dobranego pigmentu do fabrycznego koloru skóry. Wykorzystywana przez nas technologia sprawi, że tapicerka będzie wyglądała jak nowa i pozwoli uniknąć wizyty u tapicera lub w serwisie. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.

 

Odnowa tapicerki samochodowej

W ramach kompleksowej odnowy tapicerki samochodowej wykonujemy jej naprawę i regenerację. Oferujemy również czyszczenie, impregnację tapicerki oraz usuwanie z niej nieprzyjemnych zapachów. Cały proces obejmuje oceną jej stanu, renowację, dobór odpowiednich środków do jej pielęgnacji, przywrócenie koloru, usunięcie plam i wypełnienie ubytków. Dzięki niej można odzyskać atrakcyjny wygląd wnętrza auta, bez konieczności kosztownej wymiany tapicerki. Po odnowie powierzchnia siedzeń jest odporna na wilgoć, więc w przypadku skóry i materiałów skóropodobnych nie ma obawy wypłukania lakieru przy czyszczeniu foteli.

 

Regeneracja tapicerki skórzanej:

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej.

Naprawiona skórzana tapicerka.

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej.Tapicerka skórzana - czyszczenie.

 

 

Regeneracja tapicerki materiałowej:

Naprawa tapicerki materiałowej.Tapicerka samochodowa - naprawa.