Smart Repair

Termin SMART REPAIR, będący skrótem od Small Modular Area Repair Technology, określa rodzaj technologii wykorzystywanej do napraw estetycznych uszkodzeń pojazdu.

Smart Repair

Głównymi zaletami SMART REPAIR są krótki czas realizacji naprawy (ok. 2-3 h) oraz minimalizacja jej kosztów poprzez wyeliminowanie konieczności wymiany danego elementu na nowy. Technologia ta została stworzona z myślą o pojazdach na każdym etapie użytkowania, w tym nowych, jak i używanych.

Lakierowanie SMART obejmuje następujące rodzaje uszkodzenia:

• otarcia i rysy na lakierowanych elementach karoserii samochodu
• otarcia zderzaków i błotników
• otarcia obudowy lusterka
• uszkodzenia na listwie i klamkach
• zarysowania felg aluminiowych.

Lakierowanie SMART - MIEJSCOWE LAKIEROWANIE polega na wyrównaniu uszkodzonej powierzchni oraz odtworzeniu oryginalnego koloru lakieru bez konieczności demontażu i lakierowania całego elementu. Pozwala to znacznie zredukować czas oraz koszty naprawy, a oryginalny lakier jest idealnie połączony z nową warstwą lakieru tak, że niewidoczna jest granica pomiędzy starym i nowym lakierem.


Zobacz naszą ofertę Smart repair:

perfect-car-baner-otarcia-lakieru perfect-car-baner-wgnieceniaperfect-car-baner-reflektoryperfect-car-baner-tapicerkaperfect-car-baner-felgiperfect-car-baner-wnetrzaperfect-car-baner-lakierowanie-smart