Częste pytania

Oryginalna technologia, którą posługuje się Perfect Car Auto Detailing powoduje, że możemy pomóc Państwu w naprawie oraz regeneracji samochodu w wielu zaskakujących i na pozór skazanych na tradycyjne metody przypadkach.

Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które niejednokrotnie zaskoczą Was naszymi możliwościami.

1. W trakcie wjeżdżania do garażu uszkodziłem przedni błotnik w moim samochodzie. Czy konieczny będzie demontaż tego elementu i jak długo potrwa naprawa?

Dzięki technologiom przez nas stosowanym nie będzie konieczny demontaż błotnika, a naprawa potrwa do 3 godzin.


2. Pozostawiłem auto na parkingu, a parkujący obok mnie pojazd przy otwieraniu drzwi zrobił wgniecenie na moich drzwiach. Czy konieczne będzie ich lakierowanie?

Szkodę tę usuniemy na poczekaniu bez lakierowania, ponieważ nasze specjalistyczne urządzenie usunie to wgniecenie bez konieczności malowania.


3. Kupiłem używany samochód i chciałbym przywrócić mu dawny blask. Czy jest to możliwe?

Dawny blask samochodu przywrócimy odnawiając jego powłokę lakierniczą, usuniemy rysy i jeśli to konieczne zrobimy lekkie poprawki lakiernicze, wypierzemy i zregenerujemy tapicerkę, wyczyścimy i odnowimy plastiki wewnętrzne, zewnętrzne oraz felgi, usuniemy nieprzyjemne zapachy i auto będzie jak nowe.


4. W tapicerce materiałowej mojego samochodu mam wypaloną papierosem dziurę. Czy możliwe jest jej usunięcie bez wizyty u tapicera?

Zastosowana przez Perfect Car technologia zamaskuje dziurę bez konieczności wymiany materiału w zakładzie tapicerskim.


5. Tapicerka skórzana w moim samochodzie jest popękana, a kierownica ma przetartą skórę. Czy możliwa jest regeneracja?

Wypełniacz, który zastosujemy, wyrówna pęknięcia i precyzyjnie odtworzymy lico skóry.


6. Chciałbym sprzedać mój kilkuletni samochód. W jaki sposób mogę podnieść jego walory estetyczne i zwiększyć w ten sposób jego wartość rynkową?

Profesjonalnie przygotujemy samochód do sprzedaży, całkowicie odnowimy jego lakier i wnętrze, a auto znacznie zyska na wartości.


7. Po myciu w myjniach automatycznych lakier mojego samochodu stracił swój połysk i stał się matowy. Czy mogę przywrócić mu pierwotny wygląd bez konieczności lakierowania?

Tak. Najpierw wypolerujemy powłokę lakieru, a następnie zabezpieczymy ją nakładając specjalny preparat, który nada jej diamentowy połysk i doskonale zabezpieczy przed szkodliwymi czynnikami. Lakier będzie jak nowy.


8. W moim aucie mam dziurę w kokpicie po uchwycie na telefon komórkowy. Czy mogę ją usunąć ?

Uzupełnimy ubytek i odtworzymy oryginalny kolor kokpitu.


9. Wandale porysowali bok mojego samochodu. Czy możliwe jest usunięcie rys bez konieczności lakierowania całych uszkodzonych elementów? Jak długo potrwa naprawa?

Metoda lakierowania SPOT, którą stosujemy, pozwoli usunąć rysy bez konieczności malowania całych elementów. Naprawa potrwa do 8 godzin.


10. W trakcie parkowania najechałem na słupek i uszkodziłem zderzak auta. Jak długo potrwa naprawa pękniętego zderzaka wraz z jego lakierowaniem?

Naprawa potrwa do 4 godzin.


11. Czy warto zabezpieczyć lakier nowego samochodu?

Lakier nowego samochodu warto zabezpieczyć, jeśli chcemy, aby jak najdłużej wyglądał jak z salonu. Auto będzie wtedy mniej się brudziło i dużo łatwiej czyściło. Preparat, którym zabezpieczamy, chroni lakier m.in. przed odbarwieniami słonecznymi, matowieniem czy wżerami po ptasich odchodach.


12. Jak długo potrwa proces ozonowania, usuwający brzydkie zapachy i zanieczyszczenia niewidoczne dla oka?

Proces ten potrwa ok. 20 minut.


13. Mam wgniecenia na dachu i masce po gradobiciu. Czy konieczne będzie lakierowanie tych elementów?

Stosowana przez nas metoda pozwoli na usunięcie wgnieceń karoserii bez malowania.


14. Przejeżdżając w pobliżu krzaków gałęzie zarysowały cały bok mojego samochodu. Jak długo potrwa usunięcie rys?

Usunięcie zarysowań potrwa około 4 godzin.


15. Na masce mojego auta znajdują się odpryski od drobnych kamieni. Czy konieczny będzie demontaż i lakierowanie całego elementu?

Nie. Stosowana przez Perfect Car technologia pozwoli usunąć odpryski bez konieczności demontowania i lakierowania całego elementu.


16. Na karoserii mojego samochodu są liczne ślady asfaltu i smoły. Co może spowodować ich nieumiejętne usunięcie?

Nieumiejętne usunięcie asfaltu i smoły z powierzchni lakieru spowoduje jego odbarwienie i dalsze niszczenie struktury lakieru.


Jeśli masz pytanie – napisz do nas: biuro@perfectcar.net.pl