Zabezpieczenie lakieru

Perfect Car - FAQ

Zajmujemy się zabezpieczaniem lakieru by samochód był dodatkowo chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Przeprowadzamy również kompleksową renowację lakieru, która pozwala usunąć takie defekty jak: rysy, brudne ślady czy lotną rdzę. Przywraca to pierwotny blask lakieru, nadając pojazdowi jego fabryczny wygląd. Dodatkowe zabezpieczenie karoserii to usługa, z której warto skorzystać, w związku ze zmianą unijnych przepisów dotyczących lakierów do karoserii. Zgodnie z nimi nowe auta muszą być pokryte lakierami wodnymi, które nie chronią dostatecznie powierzchni auta.

 

Powłoka na auto

W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele profesjonalnych powłok, które pozwolą ochronić lakier samochodu przed szkodliwymi promieniami UV, deszczem, brudem i zanieczyszczeniami oraz zminimalizują powstawanie drobnych rys i odprysków lakieru. Dzięki nanotechnologii wykorzystywanej w produktach z naszej oferty lakier samochodu będzie przez długie lata cieszył idealnym wyglądem. Oferujemy wiele rodzajów powłok na auta. Chętnie pomożemy w dopasowaniu idealnego rozwiązania do Państwa auta. Jesteśmy oficjalnymi partnerami 4nano i DIAMONDBRITE.

 

Powłoka ceramiczna

Zabezpieczamy auta przy pomocy powłoki ceramicznej marki 4nano. Chroni przed rysami, promieniowaniem UV i agresywną chemią. Jest hydrofobowa, przez co woda mniej osiada na lakierze, a krople w czasie deszczu ześlizgują się z auta. Przez to nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych samochód wygląda atrakcyjnie, a ilość wizyt na myjni znacznie się zmniejsza. Mycie auta jest dużo szybsze i łatwiejsze. Dzięki powłoce ceramicznej walory estetyczne auta znacznie wzrastają. Kolor jest pogłębiony, a karoseria szklista.

 

Powłoka Diamondbrite

Zabezpieczamy także samochody powłoką Diamondbrite, która chroni auto m.in. przed solą drogową, kwaśnymi deszczami, owadami i promieniowaniem UV. Zabezpiecza karoserię przed wżeraniem się zabrudzeń, przez co chroni przed ewentualnymi kosztami dodatkowych napraw. Produkty Diamonbrite stosowanie są również do zabezpieczenia powłoki statków i samolotów. Po przeprowadzeniu zabiegu, powłoka odznacza się wysokim połyskiem. Zabezpieczenie samochodu powłoką zwiększa walory estetyczne auta, chroni go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, przedłuża żywotność karoserii i wpływa na wzrost atrakcyjności i wartości samochodu.

renowacja-i-ochrona-lakieru-01renowacja-i-ochrona-lakieru-02renowacja-i-ochrona-lakieru-03