Czyszczenie i impregnacja tapicerki

Czyszczenie i impregnacja tapicerki.

Czyszczenie tapicerki pozwala usunąć dotychczasowe ślady eksploatacji wnętrza samochodu. Dzięki najnowszym dostępnym środkom kosmetycznym jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić i zaimpregnować tapicerki skórzane oraz materiałowe, uzyskując ich pierwotny wygląd.

Proces czyszczenia tapicerki polega na rozprowadzeniu detergentu czyszczącego na powierzchni, a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.

W wyniku tego zabiegu wszystkie zanieczyszczenia są usunięte z tapicerki a nie są wcierane w jej głąb, co ma miejsce w przypadku zastosowania tradycyjnych pianek i proszków.

Proces prania tapicerki obejmuje: fotele, kanapę, boczki, wykładzinę podłogową, bagażnik, zagłówki, pasy bezpieczeństwa oraz dywaniki.

Proces impregnacji tapicerki polega na rozprowadzeniu na suchej i czystej powierzchni preparatu, a następnie wysuszeniu go w temperaturze 140 stopni.

W wyniku tego zabiegu powstaje niewidzialna warstwa ochronna odporna na promienie UV.  Brud i kurz nie przywierają do niej, a wszelkie zabrudzenia stają się łatwe do usunięcia. Dodatkowo materiał zużywa się w znacznie mniejszym stopniu, dłużej zachowując doskonały wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę czyszczenia i impregnacji tapicerki skórzanej jak i tekstylnej.

Czyszczenie tapicerki samochodowej.Pranie i impregnacja tapicerki samochodowej,Naprawa i impregnacja tapicerki samochodowej.Czyszczenie i impregnacja tapicerki